+420 266 610 451 danajandova@iol.cz

O nás

Vážení a milí pacienti,
dovolte nám Vás prostřednictvím tohoto skromného úvodního textu přivítat na webových stránkách soukromé pediatrické ordinace MUDr. Dany Jandové se sídlem v Praze 9-Kyje. V následujících odstavcích bychom Vás velice rádi obeznámili s našimi dosavadními zkušenostmi, naší ordinací jako takovou a v neposlední řadě samozřejmě také se službami, které zde poskytujeme. Doufáme, že zde najdete, co hledáte, a že Vám zde nabyté informace co nejlépe poslouží k výběru toho správného lékaře pro Vaše drahé ratolesti.

ale teď již k věci…

Jaké máme v oboru pediatrie a praktického lékařství pro děti a dorost zkušenosti?
Dětská lékařka MUDr. Dana Jandová vystudovala Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze, kde mimo vysoce kvalitní vzdělání potřebné pro výkon praktického lékařství pro děti a dorost do 19ti let věku získala také atestace v oboru pediatrie a kojeneckého poradenství. I přes svou dlouholetou praxi se paní doktorka neustále zdokonaluje a rozšiřuje svůj vědomostní potenciál na nejrůznějších domácích i zahraničních odborných kurzech a lékařských symposiích. V době předcházející jejímu současnému působení pracovala paní doktorka na dětském lůžkovém oddělení nemocnice v Příbrami, dále na dětském oddělení nemocnice Na Homolce a v neposlední řadě jako nutriční konzultant společnosti Hipp. Od roku 2004 provozuje svou soukromou ordinaci pro děti a dorost a několikrát měsíčně slouží noční služby na LSPP – Dětská pohotovost nemocnice na Bulovce.

Sestra Ivana Vébrová vystudovala obor dětská sestra, pracovala na oddělení rehabilitace a domácí péče a na lůžkovém dětském oddělení nemocnice Na Bulovce.

Jaké služby poskytujeme?
Pediatrická ordinace MUDr. Dany Jandové kromě komplexní léčebně-preventivní péče o děti a dorost do 19ti let věku poskytuje i rozsáhlé poradenské služby pro nastávající, čerstvé i zkušené maminky (včetně laktačního poradenství zajišťovaného zdravotní sestrou Ivanou Vébrovou). V následujícím přehledu uvádíme pouze stručný přehled našich stěžejních služeb, jehož rozvinutější verzi snadno naleznete v záložce „naše kompletní služby“ na těchto webových stránkách:

  • preventivní prohlídky
  • vyšetření CRP z kapky krve
  • rychlý test na streptokoky
  • píchání náušnic klasickou cestou i nastřelováním
  • zapůjčení digitální váhy pro kojence
  • laktační poradenství

Jaký je náš vztah k pacientům?
„Lékař musí být odpovědný i za to, co mu pacient neřekne.“
Tento výrok prvního ze všech lékařů platí v dětském lékařství dvojnásob a v ordinaci MUDr. Dany Jandové tomu proto odpovídajícím způsobem přizpůsobujeme každý náš krok – to znamená, že u nás není ani sebemenší detail ponechán náhodě a je důsledně prozkoumán a vyšetřen. K tomu, abychom mohli tímto způsobem pracovat je samozřejmě nutný velmi individuální přístup a úzká spolupráce s pacienty, čehož v naší ordinaci dosahujeme přirozeně empatickým a vysoce profesionálním přístupem. Naše ordinace je navíc vybavena tím nejmodernějším lékařským vybavením a technologiemi, což nám v kombinaci s celkově příjemným prostředím ordinace a vysoce zkušeným lékařským personálem umožňuje poskytovat velmi kvalitní lékařské a poradenské služby.

Dodatečné informace
Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak i po telefonické domluvě. Pro nemocné poskytujeme záruku minimální čekací doby!

Na Vaši návštěvu se těší,
MUDr. Dana Jandová a kolektiv.